Svetová atrakcia ukrytá na Slovensku. Parný vlak tu jazdí priamo cez futbalové ihrisko
03:37

Svetová atrakcia ukrytá na Slovensku. Parný vlak tu jazdí priamo cez futbalové ihrisko

26.07.2019
Predstavte si, že sedíte na tribúne, sledujete futbal a zrazu sa prirúti vlak! Prefrčí vám priamo pred nosom a ako bonus sa ešte nadýchate aj dymu. Nikto ale nefrfle, aj zápas pokračuje..."fajnšmekri" sú totiž zvyknutí. Takto nejako to vyzerá počas futbalového zápasu v Čiernom Balogu. Majú tu atrakciu, akú nenájdete nikde inde vo svete. Parný vlak tam jazdí priamo cez futbalové ihrisko. Koľajnice sú pritom ani nie pol metra od hľadiska. https://www.expres.sk/kategoria/zaujimave-slovensko/

Podcast Zaujímavé Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.