Podcast:Za volantom

Za volantom 15: Tesla začala predávať svoj nový model v Európe. Čo sa dá od neho očakávať?

11.01.2019
Automobilka Tesla začala v Európe predávať svoj model 3. Stalo sa to približne dva roky po tom, čo tento typ auta začala predávať doma - v USA. Kde sa však tento model dá kúpiť a aké budú jeho ceny? Môžeme očakávať zvýšený záujem o elektromobily aj na Slovensku. Aj o tom sa Matej Ohrablo rozpráva s Marekom Porackým.

Podcast Za volantom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK