Podcast:Za volantom

Za volantom 11: Šéfoval dvom automobilkám naraz, za podvody sedí v base

30.11.2018
Najprv šéfoval francúzskemu Renaultu, neskôr sa k tomu pridal japonský Nissan. Carlos Ghosn bol jediný žijúci človek, ktorý naraz viedol dve automobilky. Keď sa k tomu pridalo Mitsubishi, vytvoril z nich obrovskú alianciu. Aj o tom, prečo je Carlos Ghosn aktuálne vo väzení sa rozprával Matej Ohrablo s Marekom Porackým. Viac info a správy v podcaste: https://auto.sme.sk/c/20973530/preco-je-carlos-ghosn-sef-nissan-renault-vo-vazeni.html

Podcast Za volantom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:SME.sk
Kategórie:Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK