Za hranicou komfortu

Za hranicou komfortu

Komfort a naše hranice. Zostať v pohodlí a nedozvedieť sa, čo by nás mohlo čakať práve za tou hranicou komfortu by bol hriech :-)

Podcast Za hranicou komfortu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (9 epizód)

16:04
  
30.03.2022

Kým si Ty? Tvorcom či obeťou?

Ver mi že, rozdiel medzi tým, či sa staneš tvorcom vo vlastnom živote a tým či sa staneš obeťou vo vlastnom živote je naozaj obrovský.
07:53
  
23.03.2022

Ako vnímaš slovo voľnosť Ty?

Jeden zo spôsobov nášho prístupu k voľnosti, závisí od presvedčenia, že voľnosť, to je robenie toho, načo máme chuť tu a teraz. Pre veľa ľudí takto vyzerá voľnosť...
18:52
  
16.03.2022

Pohľad do zrkadla

Veľa osôb sa začína zaujímať seba rozvojom, veď ja sám som dnes tu, zaujímam sa o to a robím to preto, lebo chcem niečo zmeniť. Možno ty si tiež dosiahla alebo dosiahol vo svojom živote takú etapu, ktorá ťa dostala k rozhodnutiu, že si si povedal, už dosť. Viac to takto nebude, nezáleží na tom, čoho...
15:49
  
09.03.2022

Sebadisciplína vs. motivácia

Prečo je disciplína taká dôležitá? Preto, lebo väčšinou vyhráva aj nad talentom. Nemusíš byť veľmi talentovaným, aby si dosahoval svoje ciele. Veľa osôb už dokázalo, že vlastne tak to funguje. A to či máš talent či nie, je jasné že môže mať význam, ale nie je faktorom ktorý rozhoduje.
26:33
  
02.03.2022

Zbav sa prokrastinácie pre svoje vlastné dobro

Dnes porozprávam, čo je prokrastinácia. Čo vlastne spôsobuje večné odkladanie vecí na zajtra, aké sú následky prokrastinácie a povieme si o tom, ako ju prekonať.
28:12
  
23.02.2022

Strácaš svoje krídla vďaka svojmu okoliu?

V momente keď máš nejakú víziu, nejaké sny, ciele na ktorých ti naozaj veľmi záleží, máš určite chuť sa o to podeliť s inými ľuďmi. Lebo to je niečo príjemné, dobré a tá chuť podeliť sa o to je prirodzená. Ale nie vždy to je ten správny postup, ak o svojich plánoch nehovoríš s tou správnou osobou. V...
23:20
  
16.02.2022

Veční frfloši v komfortnej zóne

Určite poznáš aspoň jednu osobu, ktorá dokáže nájsť vždy problém, v každom riešení, ktoré jej niekto ponúka. Alebo možno ty sám si takou osobou. Vysvetlíme si, čím to sťažovanie vlastne je, prečo ti to nikdy nepomôže v zmene čohokoľvek a v dosiahnutiu akéhokoľvek tvojho cieľa. Tiež o tom ako si zo s...
10:26
  
09.02.2022

Komfortná zóna

Áno, každý z nás potrebuje priestor, kde môže oddychovať a cítiť sa dobre. Ale ak v tej zóne zostávame príliš dlho, nie sme schopný využiť náš potenciál naplno. Je to miesto, kde sa sny a ciele neplnia a je len na tebe či chceš, aby sa tvoje sny stali realitou.
01:17
  
09.02.2022

Trailer

Nečakaj na ten moment, kedy budeš dosť dobrý, tak isto ako som to robil do teraz ja. Vezmi svoje najväčšie strachy a postav sa im tvárou v tvár. Pravda je taká, že zmeny, úspechy, šťastie, to všetko čaká až za tou hranicou komfortu.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.