
Na olympijské hry vyštartovala najmenšia slovenská výprava. O športe s Matejom Beňušom a Veoliou
Vodného slalomára Mateja Beňuša sme ešte pred odletom na OH do Paríža stihli vyspovedať v novom diele podcastu Z petržalskej obývačky. Porozprávali sme sa o jeho nádeji na medailové umiestnenie, ale aj o tom, ako sa mu u nás, v Petržalke páči. Čo-to nám rozpovedala aj Lucia Burianová zo spoločnosti Veolia, ktorá je už pravidelne partnerom a sponzorom rôznych (nielen) športových podujatí, klubov či samotných športovcov.
Nášmu Petržalčanovi v Paríži držíme palce už v dnešnom semifinále C1 a veríme, že nebude chýbať ani vo finálových bojoch novej disciplíny kajak kros.
Len dodávame, že tento diel podcastu sme priniesli naživo medzi vás počas Dní Petržalky 2024 v knižničnom stane kamarátov z Knižnice Petržalky a Slovartu.
Podcast Z petržalskej obývačky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.