Z kuchyne 4 - Teplé raňajky
21:08
Podcast: Z kuchyne

Z kuchyne 4 - Teplé raňajky

16.10.2020

Vonku sa ochladilo a teplé raňajky sú ten najlepší začiatok dňa, ktorý nás pocitovo i energeticky naštartuje. Katka s Mišou prinášajú viacero vyhriatych raňajkových receptov a hackov, aby ste aj vy na ranné zobudenie tešili.  Sacharidy v obilninách, alebo ešte lepšie v obilninových kašiach nám zaisťujú potrebný prísun dobrej nálady a energie na celé dopoludnie. Ak ste ešte neraňajkovali teplé obilninové kaše s ovocím, či kakaom, orieškami, semiačkami, javorovým sirupom, alebo kvalitným a medom, určite by ste to mali skúsiť.

Podcast Z kuchyne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Z kuchyne
Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.