Z kuchyne 5 - Náhrady v pečení
27:37
Podcast: Z kuchyne

Z kuchyne 5 - Náhrady v pečení

23.10.2020

Prečo by sme chceli vlastne niečo nahrádzať? Dá sa každá surovina nahradiť? Je to fakt tak jednoduché? Určite sa medzi nami nájdu mnohí, ktorí sa rozhodli zo svojho jedálnička vylúčiť niektoré druhy potravín. Dôvody sú rôzne, počnúc ľahšími potravinovými alergiami, cez rôzne intolerancie až po vážnejšie dietetické obmedzenia. My sme vám v dnešnom podcaste dali tipy a návody na to, ako nahradiť vybrané potraviny inými, či už menej kalorickými, zdravšími alebo neživočíšnymi.

Podcast Z kuchyne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Z kuchyne
Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.