Perníky a medovníky
23:55
Podcast: Z kuchyne

Perníky a medovníky

05.12.2020

Obsah podcastu: História a geografia: Kde vznikli prvé perníky.  Tradície a symbolika perníkov. Aké rôzne druhy poznáme. V čom je perník ako koláčik výnimočný. Prečo sa spája práve s Vianocami. Základný recept na perníkové cesto, z ktorého máte perníky hneď mäkké. Finty perníkové.

Podcast Z kuchyne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Z kuchyne
Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.