#6 Ako funguje mesto? Pýtame sa poslanca Richarda Ščepka
23:24
Podcast: Z kaviarne

#6 Ako funguje mesto? Pýtame sa poslanca Richarda Ščepka

18.05.2020

Alebo skôr ako nefunguje? Richard organizuje moderný mestský trh Trenčín na korze, v roku 2013 priniesol do Trenčína Mestské zásahy a už 6 rokov je poslancom mestského zastupiteľstva. V čom by sa podľa neho mali slovenské mestá zlepšiť? Aj na túto otázku sa dozviete odpoveď. Moderuje Mária, Krátke správy pripravili Tamara a Michal.

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.