#17 Variť zdravo a chutne môžeme aj z rastlinných produktov
22:30
Podcast: Z kaviarne

#17 Variť zdravo a chutne môžeme aj z rastlinných produktov

03.08.2020

Marianna Ivanová ukazuje na Instagrame, že aj s obmedzením živočíšnych produktov sa dá variť zdravo a chutne. Spočiatku ukazovala iba fotografie pokrmov, no časom si jej sledovatelia začali pýtať aj recepty. Označuje sa ako flexitariánka. Čo tento pojem znamená? Na to sa Marianny opýtali v 17. epizóde Maruška a Michal.

Vyskúšajte niektorý z receptom od Marianny (https://zenuskaren.sk/varit-z-domu-nie-je-hanba-inspirujte-sa-receptami-na-ranajky-od-food-blogerky/) alebo sledujte jej Instagram (https://www.instagram.com/som_flexitarian/)

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.