#14 Podujatia VOICES spájajú ľudí naprieč generáciami
20:12
Podcast: Z kaviarne

#14 Podujatia VOICES spájajú ľudí naprieč generáciami

13.07.2020

Do epizódy s poradovým číslo 14 prijal pozvanie Ivan Ježík z VOICES. V minulosti učil matematiku v zahraničí, dnes sa v Trenčíne snaží spájať ľudí na rôznych komunitných a zábavných podujatiach, talkshows či kvízoch. Množstvo zaujímavých otázok mu položila dámska zostava nášho podstastu Maruška a Tamara. 

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.