#11 BIO potraviny nie sú luxus, myslí si enviro aktivistka Klaudia
23:00
Podcast: Z kaviarne

#11 BIO potraviny nie sú luxus, myslí si enviro aktivistka Klaudia

22.06.2020

Klaudia Medalová žije a pôsobí v Trenčíne. Spolu so svojím manželom prevádzkujú EKO obchod Malý princ, taktiež Centrum environmentálnych aktivít a zastrešujú aj projekt Mladí reportéri. Okrem BIO potravín sme sa zhovárali aj o ekologickom poľnohospodárstve. Hlavnú tému pre vás pripravila Tamara, rubriku Krátke správy doplnili Mária a Michal. 

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.