#3 Môžeme cestovať bez auta? Diskutujeme s Michalom o verejnej doprave
22:54
Podcast: Z kaviarne

#3 Môžeme cestovať bez auta? Diskutujeme s Michalom o verejnej doprave

28.04.2020

Dokáže verejná doprava plnohodnotne nahradiť autá? Aké sú najväčšie problémy a naopak výhody verejnej dopravy? Rozprávame sa aj o tom, ako vyzerá bežný deň dopravného aktivistu a z Michala sme vytiahli tiež niekoľko úsmevných historiek. Rozhovor tradične doplníme o pravidelnú rubriku Krátke správy. 

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.