#22 Hendikepovaný chlapec odhodil barle, pomohla mu psia terapia
20:21
Podcast: Z kaviarne

#22 Hendikepovaný chlapec odhodil barle, pomohla mu psia terapia

21.09.2020

Pes môže človeka motivovať, myslí si kanisterapeutka Martina Čontofalská. Ako dokáže psík človeku pomôcť a aké najsilnejšie momenty Maťka v tomto povolaní zažila? Tieto aj ďalšie otázky jej položila Tamara, ktorá je sama milovníčkou týchto štvornohých priateľov človeka. Titulná foto: Martina Čontofalská, archív

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.