#7 Do riaditeľovania som vhupla nečakane, tvrdí riaditeľka školy Jana Kramárová
16:07
Podcast: Z kaviarne

#7 Do riaditeľovania som vhupla nečakane, tvrdí riaditeľka školy Jana Kramárová

25.05.2020

V siedmom dieli nášho podcastu sme zaskočili na slovíčko o školstve za riaditeľkou Súkromnej základnej školy v Novej Dubnici Janou Kramárovou. Zasiahla školu aktuálna pandémia? Ako sa začínalo súkromnej škole pred takmer 20 rokmi? Čím sa odlišuje od iných škôl? Nalaďte sa spolu s nami na kaviarenskú atmosféru a vypočujte si príjemný rozhovor s inšpiratívnou osobou.

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.