#13 Zmrzlinu sa snažíme posunúť na vyšší level
17:03
Podcast: Z kaviarne

#13 Zmrzlinu sa snažíme posunúť na vyšší level

06.07.2020

Dominika Migaľová a Richard Hahn založili pred piatimi rokmi obľúbenú zmrzlináreň Velice v Novej Dubnici. Čo ich k tejto myšlienke priviedlo a ako sa Velice odlišuje od iných zmrzlinární? Ako sa zmrzlina pripravuje? Aj tieto otázky Dominike Migaľovej položili v trinástej epizóde Tamara a Michal. Titulná foto: Velice 

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.