#5 Najťažšie bolo začať, hovorí mladá programátorka Lucia
20:08
Podcast: Z kaviarne

#5 Najťažšie bolo začať, hovorí mladá programátorka Lucia

11.05.2020

Informatika nie je iba výsadou mužov, dokazuje to aj naša dnešná hosťka Lucia Šírová. Popri škole sa venuje tvorbe počítačových hier a tiež elektrotechnike. Po pravidelnom výbere Krátkych správ sa s ňou budú zhovárať Michal a Tamara. Viete napríklad, ako sa vytvára počítačová hra? Čo je najdôležitejšie, keď chce človek začať? Aj na tieto otázky odpovieme v piatej epizóde nášho podcastu.

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.