#12 Ako byť úspešnejší na sociálnych sieťach?
21:08
Podcast: Z kaviarne

#12 Ako byť úspešnejší na sociálnych sieťach?

29.06.2020

Marketér Matej Bazár je dvanástym hosťom podcastu Z kaviarne. Maruška a Michal sa ho opýtali napríklad na to, ako môžeme rásť na sociálnych sieťach či ako sa on sám dostal k marketingu. Na záver si Matej špeciálne pre vás pripravili krátke typy pre zlepšenie vašich sociálnych sietí. Mateja môžete sledovať na Instagrame: https://www.instagram.com/ten_matthew/ & https://www.instagram.com/mbsocialup/

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.