#4 Z malého mestečka do rakúskeho operného domu? Debata s Tomášom o hudbe a gastronómií
21:32
Podcast: Z kaviarne

#4 Z malého mestečka do rakúskeho operného domu? Debata s Tomášom o hudbe a gastronómií

04.05.2020

Máme prvého oficiálneho hosťa. Aké je to pracovať v reštaurácií v opernom dome, kde sa to len hemží rešpektovanými umelcami? V čom je táto práca vyčerpávajúca? Dokáže človek sám začať produkovať hudbu? Ako zvládajú Rakúšania koronavírus? Aj na tieto otázky bude dnes odpovedať náš hosť Tomáš. Predtým tradične zabrúsime do aktuálneho diania doma aj v zahraničí.

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.