#10 Majiteľ kaviarne Lukáš: vzťah ku káve som získal na výške
19:43
Podcast: Z kaviarne

#10 Majiteľ kaviarne Lukáš: vzťah ku káve som získal na výške

15.06.2020

Majiteľ obľúbenej kaviarne Café Sládkovič je hosťom našej jubilejnej 10. epizódy. Priamo v jeho kaviarni sme si dali príjemný talk nie len o káve, ale aj o podnikaní v gastronómií. Zároveň sme sa Lukáša Sládkoviča nemohli nespýtať, či aj básnik Andrej Sládkovič bol jeho predkom. Samozrejme ani vo výročnej epizóde nevynecháme Krátke správy. Foto: Lukáš Sládkovič, archív

Podcast Z kaviarne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.