
2022-15-12: Povídání o trzích - Problémy a smerovanie Číny pod staronovým Si Ťin-pchingom
Ďalší diel zo série Povídání o trzích je tu! Po takmer roku sme sa opäť pozreli na dianie v Číne, v ktorej sa za túto dobu pomenilo množstvo vecí:
- Čo presne budeme tentokrát rozoberať:
- Čo znamená zotrvanie Si Ťin-pchinga na čele krajiny?
- Naozaj sa Čína uzatvára pred zvyškom sveta?
- Prečo Čína zažíva najväčšie protesty za viac ako 30 rokov?
- Je bankový sektor pre krajinu veľkým problémom?
- Bude vláda ešte robiť problémy technologickým spoločnostiam?
- Aký veľký problém je zákaz exportu technológií do Číny?
U 82 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.
Podcast XTB – INVESTICE & TRADING je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.