N. Y. C. Život v New York City. Pred koronou i cez koronu
44:03

N. Y. C. Život v New York City. Pred koronou i cez koronu

21.05.2020

Ako vyplýva z názvu nášho podcastu, nevenujeme sa iba biznisu, ale aj bežnému životu. Naši spolupracovníci vo WBA Holdingu vám prinášajú rôzne zaujímavosti cez ich vlastnú optiku videnia. Dnes sa spojila naša Mirka z finančného oddelenia so svojím kamarátom v NYC, aby sa s ním porozprávala o tom, ako sa mu v Amerike žije - a ako je jeho život ovplyvnený aktuálnou pandemickou situáciou.

Vaše pripomienky k nášmu podcastu očakávame ako vždy na adrese podcast@wbaholding.eu. Sledovať nás môžete na facebooku a instagrame, odoberať na všetkých podcastových platformách ako sú Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a podobne. Ďakujeme za podporu!

Podcast WBA Holding pre biznis a život je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.