Pani Ela: Ako starnúť s noblesou a pritom sa nezblázniť?
13:09

Pani Ela: Ako starnúť s noblesou a pritom sa nezblázniť?

15.04.2020

"Akonáhle sa začnem ľutovať alebo rozoberať, k ničomu to nevedie," svoje odporúčania ako prijať starobu vám na základe vlastnej skúsenosti  v tomto dieli priblíži naša milá klientka - pani Ela. Rozpráva sa s ňou sociálna pracovníčka domova sociálnych služieb Seniorville Jablonové pani Mgr. Natália Sadloňová.

Pokiaľ chcete vedieť viac o Seniorville, navštívte stránku www.seniorville.eu.  Seniorville Jablonové, Seniorville Trenčín a Alzheimer Home Avalon patria do portfólia podnikateľskej skupiny WBA Holding. Viac info o podnikaní WBA Holdingu nájdete na www.wbaholding.eu. Svoje názory na naše podcasty nám môžete posielať na adresu podcast@wbaholding.eu alebo prostrednictvom facebookovej stránky www.facebook.com/WBAHoldingPodcast. Ďakujeme za vaše pripomienky aj za každé zdieľanie tohto podcastu!

Podcast WBA Holding pre biznis a život je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.