Finančné trhy po korone. Tragédia alebo šanca?
57:03

Finančné trhy po korone. Tragédia alebo šanca?

19.03.2020

Rozprávame sa s asset managerom investičného fondu Tarrana Fund pánom Petrom Bálintom o tom, ako sa zmenilo investičné prostredie za posledných pár týždňov, ako na to reagujú trhy a aký má na tom podiel súčasná pandémia. A aj o tom, či máme túto situácie vnímať ako tragédiu alebo ako šancu na novú skúsenosť. 

Kvôli aktuálnej karanténe sme museli tento podcast nahrávať pomocou telefonického spojenia, čo sa môže prejaviť na technickej kvalite záznamu. Vopred sa za to ospravedlňujeme. Dodržiavanie nariadení štátu a ochrana zdravia našich spolupracovníkov a aj ostatných obyvateľov je však dôležitejšie.

Podcasty WBA Holding pre biznis a život vám prináša skupina nezávislých spoločností združená do WBA Holdingu, www.wbaholding.eu. Viac o fonde Tarrana Fund sa dozviete na stránke www.tarrana.fund. Pokiaľ máte otázky a návhy k tomuto podcastu, píšte, prosím, na adresu podcast@wbaholding.eu. Ďakujeme za priazeň!

Podcast WBA Holding pre biznis a život je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.