7 dní / 7 minút: Rada nie je nad zlato
08:11

7 dní / 7 minút: Rada nie je nad zlato

10.02.2021

Tretia epizóda vzťahováckeho špeciálu prináša tipy na zdolanie ďalšej nástrahy v manželstve. Tá znie: Rady nie sú nad zlato. Ako túto nástrahu zdolať? Dnes sa od psychologičky Denisy Zlevskej sa dozvieme o tom, ako bezpečne ustáť náročné situácie vo vzťahu tak, aby neutrpelo naše vzájomné partnerské puto.

Podcast vztahovo.sk Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Finax
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.