Rodinný kRok: Keď otec chýba s Jozefom Mikloškom - Jogom
29:02

Rodinný kRok: Keď otec chýba s Jozefom Mikloškom - Jogom

28.05.2021

Dnes vás pozývam vypočuť si rozhovor so vzácnym hosťom – Jozefom Mikloškom - na tému “Keď otec chýba”. Jogo - ako ho všetci volajú - je zakladateľom organizácie Úsmev ako dar. Jeho celý život je spojený s pomocou ohrozeným rodinám i deťom, ktoré nemohli vyrastať so svojimi rodičmi.

Je to hlboké rozprávanie o tom aký dopad má chýbajúci otec na deti a ich osobnostný i emocionálny vývin.

Nájdete v ňom odpoveď na to, ako neopakovať staré vzorce rodičovského správania a tak sa oslobodiť od svojej bolestnej histórie. Hovorili sme aj o tom, aké dôležité je požiadať o odpustenie vlastné deti i darovať odpustenie svojim rodičom.

V podcaste zazneli slová povzbudenia smerom k otcom, ktorí sú so svojimi deťmi v ich každodennosti a tak ich vovádzajú do sveta ako odvážnych a zrelých ľudí.

Podcast vztahovo.sk Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Finax
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.