Jarný budíček: O nádeji
10:58

Jarný budíček: O nádeji

07.03.2021

„Musíš mať sen, pretože, ak ho nemáš, ako si chceš splniť svoj sen?“ Odpoveď na túto otázku bude hľadať psychologička Denisa Zlevská v prvom diely nášho jarného špeciálu. Objavíte v ňom dôležitosť existencie nádeje i to, ako ju v našich životoch aktívne pestovať. Vedeli ste, že ľudia s vyššou mierou nádeje popisujú samých seba ako flexibilných mysliteľov, ktorí sú sebaistí a suverénni. Ak vás zaujíma, ako sa stať človekom nádeje, vypočujte si skvelý podcast z krajiny vzťahov.

Podcast vztahovo.sk Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Finax
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.