EXTRA #vždyviac o neuropsychológií obchodovania (hosť Robert Krause, Dr., Ph.D., MBA)
18:24
Podcast: #Vždyviac

EXTRA #vždyviac o neuropsychológií obchodovania (hosť Robert Krause, Dr., Ph.D., MBA)

11.05.2021

S uznávaným odborníkom v oblasti neurovedy a psychológie sme sa rozprávali ako využiť získané poznatky o ľudskom správaní a motivácii v prostredí obchodu a podnikania. Doktor Krause bol takisto hosťom našej online biznis konferencie, kde sme so zatajených dychom počúvali a sledovali jeho inšpiratívnu prednášku.

Podcast #Vždyviac je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Akadémia+
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.