EXTRA #vždyviac o životnom poistení (hosť Branislav Buštík)
20:13
Podcast: #Vždyviac

EXTRA #vždyviac o životnom poistení (hosť Branislav Buštík)

17.07.2021

S Branislavom Buštíkom z NN poisťovne, sme sa rozprávali na pálčivú tému v našej spoločnosti. Zmenili Slováci za posledné obdobie svoj pohľad na potrebu životného poistenia? Pochopili sme už, že primárnym účelom a cieľom poistenia nie je šetrenie? Tieto a ďalšie otázky sme položili expertovi na životné poistenie v ďalšom diely našich podcastov EXTRA #vždyviac.

Podcast #Vždyviac je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Akadémia+
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.