Virtuálna medicína je realitou!

07.02.2020
Počas štúdia medicíny a učenia sa na prvú skúšku z anatómie si pre lepšie pochopenie ľudského tela začal kresliť jeho štruktúry po vlastnej koži. Aj napriek tomu, že skúšku spravil úspešne na prvýkrát, skrsol mu v hlave nápad vytvoriť ľudské telo vo virtuálnej realite. Ešte predtým, ako sa stal lekárom, sa stal podnikateľom, ktorý založil softvérovú firmu VIRTUAL MEDICINE. Len 27-ročný MUDr. Tomáš Brngál je v súčasnosti držiteľom ocenení, ako napríklad 30 pod 30 magazínu Forbes či Krištáľové krídlo a jeho aplikáciu Human Anatomy VR používajú ľudia vo viac ako 150 krajinách sveta.

Podcast Vyvolení v povolaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK