Ako nakloniť misky váh na vašu stranu?
21:29

Ako nakloniť misky váh na vašu stranu?

21.11.2019
Venoval sa rozvoju podnikania na Slovensku, no po tom, čo podnikol duchovnú cestu do Nepálu, sa začal rozvíjať v oblasti zvukových masáží. Tretím hosťom podcastu Vyvolení v povolaní je inštruktor himalájskych spievajúcich misiek a zvukový masér Tigran Aleksanyan. To, čo sa nedozvieš v podcaste, určite nájdeš na jeho webovej stránke www.tigran.sk. https://www.expres.sk/203328/navstivil-nepal-a-stal-sa-zvukovym-maserom-ano-existuje-aj-masaz-zvukom/

Podcast Vyvolení v povolaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.