Keď ti práca nevonia, zamestnaj sa v aróma marketingu!
23:09

Keď ti práca nevonia, zamestnaj sa v aróma marketingu!

22.10.2019
Ako malý chcel byť kúzelníkom, vyštudoval učiteľstvo a je jedným z mála špecialistov na aróma marketing v Čechách i na Slovensku. V pilotnej epizóde podcastu Vyvolení v povolaní ti predstavíme Tibora Jánošku zo spoločnosti STORE MEDIA, ktorá je expertom v oblasti služieb zmyslového marketingu.

Podcast Vyvolení v povolaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.