(Hodi)nový manžel opraví aj to, čo starý pokazí

19.02.2020
Vyučil sa za mäsiara, po vojenskej službe sa zamestnal ako dozorca vo väznici a keď išiel do výsluhového dôchodku, s manželkou si spravili masérsky kurz. Nakoľko nedokáže mať len jedno zamestnanie, je manuálne zručný a dokáže opraviť takmer všetko v domácnosti, rozhodol sa byť nielen manželom a masérom, ale i hodinovým manželom. Deviatym hosťom podcastu Vyvolení v povolaní bol Gabriel Gažo, ktorého zastrešuje firma www.hodinovymanzel.sk

Podcast Vyvolení v povolaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK