Nerob cirkus a pridaj sa k novému cirkusu!
18:15

Nerob cirkus a pridaj sa k novému cirkusu!

23.01.2020
Keď sa jej ako malej spýtali, čím chce byť, keď bude veľká, mala v tom takmer jasno - buď herečkou alebo cirkusantkou. O niekoľko rokov neskôr vyštudovala bábkoherectvo na VŠMU, následne cirkusovú školu v Estónsku a pred siedmimi rokmi založila prvú školu nového cirkusu CirKusKus, kde vyučuje vzdušnú akrobaciu. Full-time cirkusantka, Helena Škovierová, nám v siedmej epizóde podcastu Vyvolení v povolaní porozprávala o tom, ako si každý deň žije svoj detský sen. Viac informácií nielen o kurzoch pre deti a dospelých nájdete na webovej stránke CirKusKus https://www.cirkuskus.sk/

Podcast Vyvolení v povolaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.