Iná Liga štúdio - Saša Savič
25:35

Iná Liga štúdio - Saša Savič

14.08.2020

Aj Iná Liga už má svoje štúdio. Pozývať si budeme bývalých futbalistov, ktorí si vyskúšali aj Inú ligu čiže dedinský futbal. Hneď v prvej časti sme sa porozprávali s dlhoročným bývalým kapitánom Dukly Banská Bystrica Sašom Savičom.

Podcast Vypni.tv Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: vypnitv
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.