Bývalí reprezentanti - Martina Halinárová
01:12:59

Bývalí reprezentanti - Martina Halinárová

14.12.2020

V ďalšej časti relácie Bývalí reprezentanti sme sa rozprávali s Martinou Halinárovou. Bolo to, ako vždy s Maťkou, veľmi živé, ostré, ale aj vtipné. Žiadna póza, ukázali sme ju takú aká je, teda bez servítky pred ústami.

Podcast Vypni.tv Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: vypnitv
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.