Iná Liga štúdio - Norbert Dikacz
31:18

Iná Liga štúdio - Norbert Dikacz

20.08.2020

Našim ďalším hosťom v štúdiu INEJ LIGY bol Norbert Dikacz 👍 Bývalý ligový hráč, ktorý má na konte takmer 100 štartov v drese Dukly Banská Bystrica 👏 Pozvali sme ho preto, že svoju kariéru dohrával aj v dedinskom futbale 💪 Bol to opäť výborný pokec, Tešíme sa že prijal našu výzvu a na konci sa dal ostrihať 😃 Je to frajer 😉

Podcast Vypni.tv Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: vypnitv
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.