Iná Liga štúdio - Marián Strelec
36:50

Iná Liga štúdio - Marián Strelec

14.08.2020

Hosťom v štúdiu Inej Ligy je tento raz bývalý skvelý futbalista Marián Strelec. Dozviete sa čo sa mu páči na dedinskom futbale, v ktorej súťaži s mužstvom neprehrali ani zápas, no aj napriek tomu nepostúpili vyššie, prečo ho v 16. rokoch vyhodili z Dukly, či ako sa voľakedy lietadlom cestovalo na ligové zápasy do Prahy a oveľa viac.

Podcast Vypni.tv Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: vypnitv
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.