AKO SA ĽUDIA „ZOPSULI“ A PSY „POĽUDŠTILI“ (#25 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")
14:30

AKO SA ĽUDIA „ZOPSULI“ A PSY „POĽUDŠTILI“ (#25 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

05.06.2021

"Čím to je, čím to je"... že sme sa my ľudia nejako “zopsuli“ a „štekáme“ po druhých viac ako naši štvornohí priatelia? No a "Čím to je, čím to je"... že sa naše psy na nás podobajú a jediným pohľadom si nás vedia „omotať okolo prsta“...  https://www.instagram.com/luciakrskoabsolon/?hl=sk  Artwork:  https://www.instagram.com/illbara/?hl=sk  NEXT? ODIŠLI PRÍLIŠ SKORO  https://open.spotify.com/episode/5kGrJECSJpdqkKd3Bpldlo  Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.