ACH, TIE DETI - ako je to s rodičovstvom u zvierat? #7

16.05.2020

Počúvajú aj príslušníci iných druhov tikot svojich biologických hodín? Riešia veľkosť rodinky a to, kto ostane na materskej a či dať deti do škôlky? Ktorá zvieracia mama je tá najlepšia a kedy je správny čas uštedriť "jednu výchovnú" a "vykopnúť" deti z domu?  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/   

artwork:  https://www.instagram.com/illbara/  

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK