ZVIERATÁ A PSYCHOTROPNÉ LÁTKY (#2 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

07.04.2020

Alkohol, ale aj iné omamné látky sú považované za „metly ľudstva“. Určite vám však aspoň raz v živote hlavou prebleslo: Ako je to s týmito „metlami“ u príslušníkov iných druhov? Môžeme sa v prírode stretnúť s podguráženým zvieraťom a existujú aj medzi nimi „drinkeri“, ktorí toho znesú viac ako ostatní? A čo zvierací tínedžeri a drogy? 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

Music: Matúš Ferko (2020) 

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/   

ZAPO ti odporúča podcast BUBUBU https://open.spotify.com/show/1GmO2ZXK1vNOjAhkcy6fhX

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK