Vykýchaná demokracia (...to be continued)

02.08.2020

Mysleli ste si, že jediným druhom, ktorý o veciach hlasuje sme my ľudia? Mýlili ste sa. A ak ste si mysleli, že sa to dá len zdvihnutím ruky, alebo stlačením hlasovacieho zariadenia, mýlili ste sa tiež...

https://www.instagram.com/luciakrskoabsolon/?hl=sk 

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch

https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk 

ZAPO vám odporúča podcast "VESELÁ PANI":

https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi?si=Plq3PXd0RxKeGMmiMVKu0w 

Artwork:

https://www.instagram.com/illbara/?hl=sk 

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK