MAJSTRI ÚNIKU (#17 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")
15:37

MAJSTRI ÚNIKU (#17 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

08.09.2020

Je v zvieracej ríši naozaj vždy tou najvýhodnejšou taktikou bežať pred predátorom čo najrýchlejšie? Existujú druhy, ktoré sú schopné v čase núdze bežať, resp. kráčať po vode? Môžu odletieť do bezpečia aj zvieratá, ktoré matka príroda neobdarila krídlami? Ktoré živočíchy sú schopné v záujme prežitia obetovať časť svojho tela a na čo sú dobré oči na zadku? Existuje medzi zvieratami niekto, kto dokáže uniknúť predátorovi aj vtedy, keď ho zožerie? https://www.instagram.com/luciakrskoabsolon/?hl=sk Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk ZAPO vám odporúča podcast "DOKTOR MÁ FILIPA": https://podcasts.apple.com/ie/podcast/doktor-m%C3%A1-filipa/id1524169856 Artwork: https://www.instagram.com/illbara/?hl=sk 

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.