BEZ PRÁCE NIE SÚ KOLÁČE (#10 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

14.06.2020

Sú včely naozaj najusilovnejšie a existujú aj medzi zvieratami „flákači“? Kto je najschopnejším staviteľom v živočíšnej ríši a ako je to u príslušníkov iných druhov s bezpečnosťou pri práci a kariérnym postupom? A sme my ľudia naozaj jedinými pestovateľmi a chovateľmi na tejto planéte? https://www.instagram.com/luciakrskoabsolon

Produkcia podcastu: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/ 

Artwork: Barbara Kršková https://www.instagram.com/illbara/

Music: Matúš Ferko https://www.instagram.com/ien_echo/?hl=sk 

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK