NA VEĽKOSTI NEZÁLEŽÍ...ALEBO ZÁLEŽÍ? (#3 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

07.04.2020

Každá zdravá spoločnosť sa vraj do 15 min. začne baviť o politike, alebo o sexe. Ak patríte skôr do tej druhej skupiny, možno vás vo vzťahu ku zvieratám napadlo: A ako je to vo svete zvierat s malými gašparkami a ich schopnosťou zahrať veľké divadlo, alebo je penis naozaj len výsadou samcov? A možno by ste radi vedieť, či aj u zvierat platí to známe „Podľa nosa, poznáš kosa“. 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

Music: Matúš Ferko (2020) 

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/   

ZAPO ti odporúča podcast BUBUBU https://open.spotify.com/show/1GmO2ZXK1vNOjAhkcy6fhX

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK