AKO ZBALIŤ TÚ PRAVÚ, PRAVÉHO...A AKO SI HO UDRŽAŤ? (#4 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

23.04.2020

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či vzťahové problémy riešia aj zvieratá? Ja áno, a tak som si tentokrát za vás hanblivejších položila nasledujúce otázky: Nájdeme aj medzi zvieracími samičkami „zlatokopky“ a riešia aj ony problém dať, či nedať na prvom rande? A ako sa vysporiadajú s konkurenciou a s otázkou, či byť radšej manželkou chudobného, alebo milenkou bohatého? Majú zvieratá rady romantiku a strácajú pre lásku hlavu? Zohrávajú v ich životoch úlohu sexuálne zručnosti, porno a erotické pomôcky? No a „odhryzne si z koláča“ aj ten, ktorý je "na hony" vzdialený samičiemu idolu?" 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/   

ZAPO ti odporúča podcast jauuu, PS: to bolelo https://open.spotify.com/show/12ogF0ecdP8bHEceepnOVl  

artwork: https://www.instagram.com/illbara/  

 

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK