ZÁCHODOVÁ TÉMA (#1 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

06.04.2020

Pre nás ľudí je jednou z tém, o ktorých sa na verejnosti veľmi nehovorí „záchodová“ téma. Priznajte si však... Nikdy ste neuvažovali nad tým, ako je to s čúraním u veľryby, alebo nad tým, či chodia medvede na „vécko“ aj počas zimného spánku? Zaujímavou je určite aj otázka, ktorá odznela v legendárnej komédii „S tebou mě baví svět“:  „Tati, a prdí taky hadi?“ 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

Music: Matúš Ferko (2020) 

Artwork: https://www.instagram.com/illbara/   

ZAPO ti odporúča podcast BUBUBU https://open.spotify.com/show/1GmO2ZXK1vNOjAhkcy6fhX

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK