S4E17: CALGARY - Učupenček

02.06.2020

Témy veselé, aj témy vážne odznejú v tomto Všesvet podcaste, v ktorom sa spolu s Naďou a Tomášom Hubočanovcami vyberieme do kanadského Calgary. Kým na jednej strane je to mesto najväčšieho country festivalu, kde nejeden Albertčan nosí hrdo svoje „cowboy boots” s ostrohami, na druhej strane rieši veľa sociálnych problémov vykorenených pôvodných obyvateľov, teda indiánov. A keďže chceme, aby ste o mestách, v ktorých sme napríklad žili alebo žijeme, vedeli naozaj všetko, pustili sme sa dnes aj do takýchto temnejších vôd. Zároveň vám Naďa s Tomom vysvetlia ako funguje imigrácia do Kanady. Keďže aj na to potrebujete nejaké znalosti o krajine, tak nás pekne počúvajte až do konca.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK