S3E13: SILVESTROVSKÝ ŠPECIÁL - Šmelinárska knajpa

31.12.2019

Každému sa môže prihodiť nejaký cestovateľský trapas alebo nepodarok. Aj nám…a často. S vízami, devízami či dopravou. Pripravili sme preto pre vás uhulákaný Všesvet podcastový silvestrovský špeciál o našich „cestovateľských failoch”. Aby ste sa navnadili na večernú atmosféru osláv prichádzajúceho nového roku 2020, nahrávali sme ako zastarých čias v považskobystrickej krčme! Tak sa zabavte, my vám ďakujeme za všetky komentáre, správy, pripomienky, pochvaly či akúkoľvek odozvu v roku 2019 a tešíme sa na vás v „dvacke”. CHEERS!

(p.s. na titulnej fotke k epizóde vás zdravia 19-ročné Tina s Naďou na legendárnej ceste do mestečka Pisa lietadlom, ktoré naspäť už neletelo…:)

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK