S5E2: PACIFICKÁ HREBEŇOVKA - Chipsy a snickersky
37:47

S5E2: PACIFICKÁ HREBEŇOVKA - Chipsy a snickersky

13.10.2020

Ako sa dá prežiť na nevarenej wifonke či koľko prádla v skutočnosti potrebuješ na polročnú turistiku? Tento diel Všesvet podcastu bude ozaj jedinečný - a to nie len prostredím, v ktorom sme nahrávali, (a teda aj trošku zhoršenou kvalitou zvuku). Pozvanie na rozhovor prijal dlhoročný cestovateľ, couchsurfer, spisovateľ, zanietený arcojogín a zakladateľ cestovateľského festivalu Cestou Necestou Michal Knitl. Mišo precestoval už vyše 70 krajín sveta, a keď hovorím precestoval, tak naozaj do hĺbky a na dlho. Pacifickú hrebeňovku, teda PCT, prešiel minulý rok a len pred pár týždňami k nej vydal aj knižku. Ak by ste sa po tejto časti Všesvet podcastu chceli o túre naprieč Amerikou od Mexika až po Kanadu dozvedieť ešte viac, knižku aj ďalšie informácie hľadajte na stránke www.cestounecestou.sk.

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.